Jag kan förstå om min inledning kanske låter lite för direkt, men jag vill vara ärlig med vad jag letar efter och vad som tänder mig. För mig är sex utan kondom en stor turn-on och det är vad jag söker efter i en partner. Det handlar inte bara om den fysiska känslan, utan också om att kunna lita på varandra och ha en öppenhet och ärlighet i vår relation.
Jag tror också att sex är en väldigt viktig del av livet och vi bör utforska och njuta av allt som det kan erbjuda. För mig innebär det att våga testa nya saker och känna att jag lever fullt ut. Det är därför jag är öppen för att prova bondage, BDSM och rollspel om det är något som intresserar oss båda.
Jag förstår att det kan vara svårt att hitta en partner som delar samma preferenser som mig, särskilt i en mindre stad som Falun. Men jag hoppas verkligen att det finns någon där ute som delar mina tankar och att vi kan ha ett spännande och tillfredsställande sexliv tillsammans.
Jag vill dock betona att jag inte är naiv och att jag förstår vikten av säker sex. Jag förväntar mig att min partner är ren och testad innan vi bestämmer oss för att ha oskyddat sex. Säkerhet är alltid det viktigaste och jag skulle aldrig ta några onödiga risker.
Till sist vill jag säga att jag inte är bara en person som är ute efter sex, utan jag är också en kvinna med olika intressen och passioner. Jag älskar att läsa böcker, se på film och resa runt i världen. Men när det kommer till sex, vill jag att det ska vara äkta, passionerat och utan några begränsningar.
